יום ג', טו’ בסיון תשע”ט
    דף הבית  |  הדפסת תמונות  |  עיבוד תמונות  |  מאגר תמונות  |  תערוכות בגלריה  |  פיטשארט בתקשורת  |  מבצעים  |  אירועים  |  תחרויות  |  צור קשר  
כתובתנו: היצירה 13,
קומה 1, רעננה

טלפון: 09-7404170

דוא"ל: pitchart@gmail.com

שעות פתיחה:
א': 10:00-17:00
ב': 9:30-18:00
ג': 12:00-18:00
ד'-ה': 9:30-18:00
ו': 10:00-13:30
 
בתאריך 10/04/13 בשעה 14:00, הסתיים מבצע שושה - תחרות צילומי כלבים אשר זיכתה את בעליה בפרס שווה – הדפסה איכותית של התמונה על בד קנבס מתוח על גבי מסגרת עץ.

מוזמנים לבקר בדף התחרות בפייסבוק ולראות את כל התמונות המקסימות שהשתתפו בתחרות וגם להציץ באלבום התמונה הזוכה אוהבים כלבים? גם אנחנו! לאור האושר שמציף אותנו בכל פעם ששושה מבקרת אצלנו, החלטנו בפיטשארט לצאת במבצע שושה! הרעיון בפשטות מפרסמים בדף של פיטשארט תמונה אמנותית, מצחיקה, מרגשת, או אחרת שבמרכזה מופיע כלב, משתפים חברים ומזמינים שיעשו לתמונה שלכם לייק. התמונה שתצבור הכי הרבה לייקים עד מועד סגירת התחרות, ב-10/04/13 בשעה 14:00, תזכה את בעליה בפרס שווה – הדפסה איכותית של התמונה על בד קנבס מתוח על גבי מסגרת עץ. מי יכול להשתתף תושב ישראל שמלאו לו 18 שנים והינו בעל חשבון פייסבוק. סוג התמונות המבצע הינו לתמונות דיגיטליות. יש לכם תמונת סטילס מדהימה באלבום התמונות ורוצים לפרסם אותה? אנחנו איתכם! מגיעים לפיטשארט, סורקים את התמונה ב-50% הנחה ויכולים להצטרף לתחרות. הסריקה המוזלת הינה אך ורק לתמונות אשר עומדות בתנאי ההשתתפות בתחרות. איזה תמונות קודם כל, יש לשמור על זכויות יוצרים – מותר לפרסם בדף של פיטשארט רק תמונה שאתם צילמתם בעצמכם או שבעל זכויות היוצרים אישר לכם להשתמש בה לצורך מסחרי. שמירה על כבוד המצולמים – התמונות המועלות צריכות להציג את המצולמים (בעלי-חיים ואנשים) בצורה מכובדת. תמונות המציגות התעללות ו/או השפלת המצולם תמחקנה. בתמונות בהן מופיעים קטינים עליכם לקבל ראשית את הסכמת הורי הקטין לפרסום תמונתו. איך מעלים תמונה ללשונית המבצע בדף של פיטשארט, משתפים את התמונה אצלכם, מזמינים חברים לעשות לייק ו... מחכים לתוצאות. הפרס התמונה הזוכה תודפס על בד קנבס בגודל 60*40 ס"מ. בנוסף לפרסום הזוכה בדף של פיטשארט, תשלח לזוכה גם הודעה פרטית. עם קבלת הודעת הזכייה יש לשלוח לפיטשארט את התמונה ברזולוציה המקורית בה צולם ניתן לשלוח במייל רגיל/ ג'מבו מייל/ דרופ בוקס. התמונה תמסר לזוכה בגלריה עצמה כנגד הצגת תעודה מזהה. הסרת אחריות לפיטשארט אין דרך לוודא זכויות יוצרים והסכמת הורים ויוצאת מנקודת הנחה כי העלאת התמונות על-ידי המשתתפים נעשית בתום לב. במידה ותתקבל תלונה כי תלונה מסויימת מפרה אחד מהתנאים המפורטים בתקנון, פיטשארט מתחייבת להסירה. הבהרות * המבצע פתוח לנשים וגברים כאחד. התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. * פיטשארט מתחייבת שלא יעשה שימוש כלשהו בתמונות מלבד פרסום התחרות באינטרנט והדפסת התמונה הזוכה. בהצלחה לכולם!

 
 
 
 


רענן הודעות/תגובות

עד כה: 0 תגובות ב 0 דיונים.

cmdOrder התחלה לסוף

All Reviewsפתיחה/סגירה כל התגובות ברצף

Add Reviewהוסף תגובה

 
 

All Reviewsחזרה לדף ראשי

Add Reviewהוסף תגובה

וידאו

Video

וידאו YouTube

YouTube Video

תמונה

Picture

מקרא:

תגובת מנהל

Management review

תגובה ללא תוכן

No content review

תגובה חדשה

New review

אודיו

Sound

הודעה ללא תגובה

Message without response

הודעה עם תגובה

Message with response

קובץ

File

פלאש

Flash