יום ג', טו’ בסיון תשע”ט
    דף הבית  |  הדפסת תמונות  |  עיבוד תמונות  |  מאגר תמונות  |  תערוכות בגלריה  |  פיטשארט בתקשורת  |  מבצעים  |  אירועים  |  תחרויות  |  צור קשר  
כתובתנו: היצירה 13,
קומה 1, רעננה

טלפון: 09-7404170

דוא"ל: pitchart@gmail.com

שעות פתיחה:
א': 10:00-17:00
ב': 9:30-18:00
ג': 12:00-18:00
ד'-ה': 9:30-18:00
ו': 10:00-13:30
 
תערוכה צבעונית וארץ ישראלית המבטאת את מבטה האופטימי והמתרגש של מירה מהחיים והיופי הסובב אותה, כל זאת לאחר תאונת דרכים ששינתה את חייה והותירה אותה באיזון תמידי שנע בין שמחה לכאב.

הצילומים של מירה מכילים בתוכם הרבה סמלים ורמזים לעולמה הפנימי, על הדואליות התמידית בחייה ובחיים בכלל, נוף של ים חיפאי מקבל משמעות נוספת כשמבחינים בשיירת הסטילים העוגן בתוכו, פורטרט עצמי שכולו צל על חול אבנים ופסולת, שורשים יבשים, גזע קטוע ביחד עם פריחה, טבע חיים ומוות. נעים מאוד,שמי מירה סמולרצ'יק שכטר ואני ילידת העיר חיפה.למדתי בבי"ס כרמל בחיפה, עירוני ו' דתי לבנות- בחיפה, וכש"בגרתי" החלטתי ללמוד עיצוב גרפי במכללת "אמונה" בירושלים, בניגוד לכל הכללים והציפיות, אפילו סיימתי בהצטיינות.....ההורים שלי ממש התחננו....אז המשכתי ללימודי הוראה.... "כדי שיהיה לך מקצוע ביד..."עבדתי במשרד פרסום תל אביבי ומשם ניהלתי משרד פרסום ירושלמי, עיצבתי עיצובים, הפקתי הפקות ואפילו בקופירייטינג שלחתי את ידי, פי ולשוני... עם נישואיי לניר שכטר, בן קיבוץ שלוחות, הגעתי לעמק המעיינות.בעמק הספקתי ללמד במגמת תקשורת- פרסום,שיווק ויח"צ בבית ספר שק"ד ובמכללה בצמח במקביל לניהול מועדון הספורט שבמרכז עידן...ילדתי את בני הבכור, אדר והכל זרם על מי מנוחות...בשנת 1999 בהיותי בסוף חודש תשיעי, עם בתי המדהימה אדווה שושן, עברתי תאונת דרכים ששינתה את חיי... עברתי ניתוחים לא פשוטים בעמוד השידרה, טיפולים להקלה בכאב ועוד.מאז ועד היום, הכאב והשמחה הם חלק מחיי... למרות זאת ילדתי באהבה את יהלה הודיה...אני מנסה בכל כוחי להיות אמא טובה לשלושת ילדיי האהובים, אדר, אדווה ויהלה, ובעיקר משתדלת לשמור על התקווה, האופטימיות ובעיקר על השפיות... זה לא תמיד הצליח לי, אבל אני מודה בלב שלם לקדוש ברוך הוא לשכינה ולרוח הקודש, על הכל! לאחרונה, חזרתי לצייר, לצלם וליצור... לגלות ולהתגלות...אני מקווה שתאהבו את התוצאה ותרצו לתלות אותה אצלכם...ניתן להזמין עבודות בהתאמה אישית... ת ה נ ו מהתמונות ת ה נ ו מהחיים!!! מירה סמולרצ'יק שכטר

 
....
....
....
....
....
....
....
.
 

האמן והאדריכל יגאל זמר למד בישראל ובניו יורק והתפרש על תחומים רבים כגון צורפות, אדריכלות, ציור ופיסול.
יצירתה המרשימה של פנינה ורד אינה מקובעת. היא רבגונית, מתפתחת ומגיבה לשינויים ולחידושים שמתאפשרים עם ההתפתחות הדינאמית של עולם המדיה הדיגיטאלית.
אימא של לירית, כלילה, היא סוג מיוחד של מלאך שנקלע לגלריה שלי תקופה קצרה לאחר פתיחתה. ימים בודדים לאחר מכן זכיתי להכיר את לירית. מבחינתי זו הייתה ונשארה אהבה ממבט ראשון. אהבתי את הרגישות בצילומים שהציגה בפניי, את הצבעים, הזוויות, המוזיקה שנובעת מתוכם.
הציורים של איריס נייוולד, מגיעים דבר ראשון מהבטן, משיכות המכחול האקספרסיביות, בחירת הצבעים, הקומפוזיציה, כולם אינטואיטיביים לחלוטין, ככל שהעבודה מתקדמת, נכנסים לפעולה גם הראש והדמיון, כאשר צצים לפתע על הנייר דמויות שלא תוכננו מראש.
התערוכה השנייה בגלריה פיטשארט מגיעה מחוסר יכולת של כל הנוגעים בדבר להתאפק ולהימנע ממה שעשוי להיראות כגימיק: תערוכה משפחתית על טהרת בני החמולה. מן הסתם, התערוכה מבטאת גאווה שבטית לא מבוטלת. אבל בשורה התחתונה כולם מרוויחים מההזדמנות להפגיש שני אמנים המוכרים כל אחד בתחומו שבמקרה הם גם בני דודים.
הבחירה של גלריה פיטשארט לבשר על הולדתה לעולם ולהשיק את החלל החדש עם עבודותיה של האמנית יעל שני איננה בחירה מובנת מאליה, איננה דבר של מה בכך. זוהי הצהרת כוונות שמסמנת הליכה אחרי טעם אישי וטווח עניין אמנותי סקרני, רחב ועצמאי שאיננו מוכתב על ידי אופנות מקומיות חולפות או אג'נדה מתחכמת ומנותקת.
 
 
 


רענן הודעות/תגובות

עד כה: 0 תגובות ב 0 דיונים.

cmdOrder התחלה לסוף

All Reviewsפתיחה/סגירה כל התגובות ברצף

Add Reviewהוסף תגובה

 
 

All Reviewsחזרה לדף ראשי

Add Reviewהוסף תגובה

וידאו

Video

וידאו YouTube

YouTube Video

תמונה

Picture

מקרא:

תגובת מנהל

Management review

תגובה ללא תוכן

No content review

תגובה חדשה

New review

אודיו

Sound

הודעה ללא תגובה

Message without response

הודעה עם תגובה

Message with response

קובץ

File

פלאש

Flash