יום ג', טו’ בסיון תשע”ט
    דף הבית  |  הדפסת תמונות  |  עיבוד תמונות  |  מאגר תמונות  |  תערוכות בגלריה  |  פיטשארט בתקשורת  |  מבצעים  |  אירועים  |  תחרויות  |  צור קשר  
כתובתנו: היצירה 13,
קומה 1, רעננה

טלפון: 09-7404170

דוא"ל: pitchart@gmail.com

שעות פתיחה:
א': 10:00-17:00
ב': 9:30-18:00
ג': 12:00-18:00
ד'-ה': 9:30-18:00
ו': 10:00-13:30
 
אימא של לירית, כלילה, היא סוג מיוחד של מלאך שנקלע לגלריה שלי תקופה קצרה לאחר פתיחתה. ימים בודדים לאחר מכן זכיתי להכיר את לירית. מבחינתי זו הייתה ונשארה אהבה ממבט ראשון. אהבתי את הרגישות בצילומים שהציגה בפניי, את הצבעים, הזוויות, המוזיקה שנובעת מתוכם.

הצילומים של לירית מזכירים הרבה פעמים ציור אקספרסיבי, הגישה לקומפוזיציה, לאור ולצבע. ייתכן שאין זה פלא שאהבתה הראשונה הייתה לתחום הציור. לירית בצילומים מציירת לנו את העולם שמסביבנו ונותנת דגש על היופי שבמשחקי הצבע והאור. לירית מעולם לא קיבלה הכשרה מקצועית. היא משתמשת בלב שלה, בשמחת החיים שלה, ובעיניים שלה לפתוח לפנינו צוהר חדש לחיי היום יום, לסצנות פשוטות ורגילות שרובנו נוהגים להתעלם מהן בתוך סדר יומנו העמוס כמובנות מאליהן. בכישרונה מביאה לנו לירית זווית ראייה חדה ובהירה דרך עדשת המצלמה. לירית, כאישה שכל חייה מתמודדת עם לקויות של ראייה ושל שמיעה, פוקחת לנו את העיניים ואת האוזניים - לראות, להקשיב וליהנות מהיופי הסובב סביבנו. אני רואה בה אמנית לכל דבר, הלקויות אינן עומדות בדרכה כמכשול. התערוכה הינה תערוכת הבכורה של לירית ומהווה עבורה הגשמה של חלום ילדות.את הפתיחה יכבדו בדבריהם:ח"כ משה (מוץ) מטלוןהגברת רונית וינטראוב , סגנית ראש העירמר עידו גרנות מנכ"ל בקולוד"ר נתן שחר, מוסיקולוג וידיד המשפחה לירית כותבת על הדרך שלה לצילום: http://cafe.themarker.com/post/2438259

 
....
....
....
....
....
....
....
....
....
....
....
.
 

האמן והאדריכל יגאל זמר למד בישראל ובניו יורק והתפרש על תחומים רבים כגון צורפות, אדריכלות, ציור ופיסול.
תערוכה צבעונית וארץ ישראלית המבטאת את מבטה האופטימי והמתרגש של מירה מהחיים והיופי הסובב אותה, כל זאת לאחר תאונת דרכים ששינתה את חייה והותירה אותה באיזון תמידי שנע בין שמחה לכאב.
יצירתה המרשימה של פנינה ורד אינה מקובעת. היא רבגונית, מתפתחת ומגיבה לשינויים ולחידושים שמתאפשרים עם ההתפתחות הדינאמית של עולם המדיה הדיגיטאלית.
הציורים של איריס נייוולד, מגיעים דבר ראשון מהבטן, משיכות המכחול האקספרסיביות, בחירת הצבעים, הקומפוזיציה, כולם אינטואיטיביים לחלוטין, ככל שהעבודה מתקדמת, נכנסים לפעולה גם הראש והדמיון, כאשר צצים לפתע על הנייר דמויות שלא תוכננו מראש.
התערוכה השנייה בגלריה פיטשארט מגיעה מחוסר יכולת של כל הנוגעים בדבר להתאפק ולהימנע ממה שעשוי להיראות כגימיק: תערוכה משפחתית על טהרת בני החמולה. מן הסתם, התערוכה מבטאת גאווה שבטית לא מבוטלת. אבל בשורה התחתונה כולם מרוויחים מההזדמנות להפגיש שני אמנים המוכרים כל אחד בתחומו שבמקרה הם גם בני דודים.
הבחירה של גלריה פיטשארט לבשר על הולדתה לעולם ולהשיק את החלל החדש עם עבודותיה של האמנית יעל שני איננה בחירה מובנת מאליה, איננה דבר של מה בכך. זוהי הצהרת כוונות שמסמנת הליכה אחרי טעם אישי וטווח עניין אמנותי סקרני, רחב ועצמאי שאיננו מוכתב על ידי אופנות מקומיות חולפות או אג'נדה מתחכמת ומנותקת.
 
 
 


רענן הודעות/תגובות

עד כה: 0 תגובות ב 0 דיונים.

cmdOrder התחלה לסוף

All Reviewsפתיחה/סגירה כל התגובות ברצף

Add Reviewהוסף תגובה

 
 

All Reviewsחזרה לדף ראשי

Add Reviewהוסף תגובה

וידאו

Video

וידאו YouTube

YouTube Video

תמונה

Picture

מקרא:

תגובת מנהל

Management review

תגובה ללא תוכן

No content review

תגובה חדשה

New review

אודיו

Sound

הודעה ללא תגובה

Message without response

הודעה עם תגובה

Message with response

קובץ

File

פלאש

Flash